Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Wielka Nieszawka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

168 000 zł1 289 m² 130,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rolna na sprzedaż - wielka nieszawka Lokalizacja: wielka nieszawka skrzyżowanie ul Toruńska (dw273) a Wiślana Powierzchnia: 1289m2 Istnieje możliwość powiększenia działki Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

235 800 zł1 179 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe - jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka o pow. 1179m 2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

199 000 zł8 600 m² 23,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość podzielenia jej na 3 mniejsze działki. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa lub agroturystyka. Dojazd do działki na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 146 m² 55,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek zlokalizowanych w Wielkiej Nieszawce. Oferowane są trzy działki do sprzedaży, dwie o powierzchni 3146m2 każda oraz trzecia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł5 302 m² 37,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa lub agroturystyka. W celu poznania szczegółów dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł950 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe - jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka o pow. 950m 2 znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 800 m² 43,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa lub agroturystyka. Dojazd do działki na zasadzie służebności przejazdu przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

220 220 zł3 146 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie trzeba nikogo przekonywać, że Mała i Wielka Nieszawka to obecnie lokalizacje bardzo na czasie czego dowodem są wysokie ceny działek. Ceny działek w Wielkiej Nieszawce kształtują się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 003 m² 228,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1003m2 , położony w miejscowości Wielka Nieszawka. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 334/36 działka posiada Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

156 300 zł1 042 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Wielkiej Nieszawce z mpzp w cichej spokojnej okolicy Pragnę zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, uzbrojoną położoną w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 384 m² 149,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Wielkiej Nieszawce, ul. Srebrna. Działka położona zaledwie 3 min jazdy samochodem od Aqua Parku "olender". W sąsiedztwie nowe domy. Media około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka

Brzoza

1 200 000 zł9 300 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej, zlokalizowanej w miejscowości Brzoza , gmina Wielka Nieszawka , powiat toruński. To doskonała okazja inwestycyjna dla firm szukających gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +5 km

235 000 zł1 179 m² 199,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą działki budowlanej w pod toruńskiej brzozie - 1179 m Szukasz przestronnej działki niedaleko Torunia w spokojnej okolicy z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +5 km

260 000 zł3 728 m² 69,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swoje idealne miejsce na budowę domu marzeń z tą wyjątkową ofertą! Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę 3728 m2 z warunkami zabudowy pod zabudowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +5 km

989 000 zł1 654 m² 597,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduję się pod adresem: toruń ul. Nad Rzeczką 1 Działka numer 186/11 (za siedzibą Atut Rental). Budynek dwukondygnacyjny do remontu lub wyburzenia o powierzchni około 150m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +9 km

399 000 zł3 570 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w Toruniu przy ul. Spacerowej 40 oraz 42 46, obejmująca działki nr 128 i 129 o łącznej powierzchni 0,3570 ha (3570 m ). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +9 km

45 000 zł312 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prawa do działki rod z domkiem i szklarniami. Lokalizacja - Toruń, rod Rudak ; - dogodna lokalizacja z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +9 km

149 000 zł32 099 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - terenu leśnego - pięknego lasu sosnowego, składającego się z trzech działek Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +9 km

425 860 zł2 140 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dużej działki o pow. 2140 m2 położonej w spokojnym sąsiedztwie ładnych i nowo wybudowanych domów. Ulica Makowa przy której mieści się działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +9 km

1 848 000 zł3 080 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o funkcji komercyjnej. Położona jest przy ul. Chrzanowskiego 13 - działka oznaczona numerem 259/61. Teren utwardzony i ogrodzony. Na działce znajdują się budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wielka Nieszawka +9 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

743 428 zł9 800 m² 75,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

568 950 zł7 500 m² 75,86 zł/m²

 

 

 

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 369 m² 145,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Wielka Nieszawka blisko dk10! Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 1369 m2 zlokalizowanej w Wielkiej Nieszawce przy ul. Toruńskiej. Działka nr 387/4 w nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

156 450 zł1 043 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Wielkiej Nieszawce z mpzp w cichej spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica uzbrojona bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

157 000 zł981 m² 160,04 zł/m²

 

 

 

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

156 500 zł978 m² 160,02 zł/m²

 

 

 

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

179 700 zł1 198 m² 150 zł/m²

 

 

 

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

156 450 zł1 043 m² 150 zł/m²

 

 

 

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

151 650 zł1 011 m² 150 zł/m²

 

 

 

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 499 000 zł20 371 m² 73,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż dwie działki zlokalizowane w Wielkiej Nieszawce o łącznej powierzchni 20371m2. Działka znajduję się w spokojnej okolicy sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

416 185 zł3 010 m² 138,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki w Wielkiej Nieszawce - inwestycja 25 działek w cichej spokojnej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krucza

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

169 000 zł1 666 m² 101,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest dobrze nasłoneczniona, duża działka budowlano - usługowa o powierzchni 1666 m2 przy ulicy Kruczej w Wielkiej Nieszawce. Możliwość dokupienia działki sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 042 m² 153,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, uzbrojona działka w miejscowości Wielka Nieszawka gotowa pod zabudowę domu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 061 m² 150,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, uzbrojona działka w miejscowości Wielka Nieszawka gotowa pod zabudowę domu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lipowa

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 094 m² 127,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***** Tylko u nas ***** Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej w Wielkiej Nieszawce , ul. Lipowa. Spokojna okolica, tereny zielone , sąsiedztwo nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł25 321 m² 59,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kompleks 8 działek o powierzchni 2.5321 ha w miejscowości Wielka Nieszawka! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 071 m² 121,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Wielkiej Nieszawce o powierzchni 1071m2. Działka znajduję się w spokojnym miejscu w sąsiedztwie terenów zielonych. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

139 800 zł998 m² 140,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna, uzbrojona działka w miejscowości Wielka Nieszawka gotowa pod zabudowę domu! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

121 220 zł836 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękne działki budowlane w Wielkiej Nieszawce pod Toruniem! plan zagospodarowania rady gminy X/50/2011 - teren oznaczony mn 3,5 do mn 17,18. Cena działki uzależniona jest od jej wielkości. Gazociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

165 010 zł1 138 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękne działki budowlane w Wielkiej Nieszawce pod Toruniem! plan zagospodarowania rady gminy X/50/2011 - teren oznaczony mn12 do mn 18. Cena działki uzależniona jest od jej wielkości. Dojazd drogą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij